29.03.2020
Imieniny: Marka, Wiktoryny i Zenona
 

Jesteś tutaj

W związku z wprowadzeniem stanu pandemii koronawirusa na terenie całego kraju oraz mając na uwadze zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się epidemii Kierownik Zakładu Obsługi Szkół i Przedszkoli Gminy Wilamowice zawiesza funkcjonowanie ZOSiP Wilamowice w osobistej obsłudze interesantów na kolejny okres od 30 marca 2020 r.

UWAGA! Ograniczenia w osobistej obsłudze interesantów

 

W związku z ogłoszonym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii mając na uwadze zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wilamowicach zawiesza funkcjonowanie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wilamowicach oraz filii w osobistej obsłudze interesantów do odwołania.

Prosimy o korzystanie z alternatywnych form komunikacji:

Telefon kontaktowy – 33 845-73-45

Adres e-mail: mgok@wilamowice.pl

Informujemy, że od dnia 17.03.2020 r. została uruchomiona bezpłatna pomoc psychologiczna on-line. Szczegóły w ulotce załączonej do artykułu.

Linki do stron gabinetów psychologicznych na terenie województwa śląskiego: https://www.gov.pl/web/rpp/koronawirus-wojewodztwo-slaskie

Od dnia 25 marca 2020 roku na terenie Polski wprowadzono kolejne obostrzenia, związane z epidemią koronawirusa, które w szczególności dotyczą :
  1. Korzystania z komunikacji publicznej t.j. połowy liczby pasażerów w autobusach i tramwajach orazzachowania między nimi odpowiedniego dystansu poprzez zajmowanie co drugiego miejsca siedzącego.

WNIOSKI DO CEIDG

 

Obszarowa ocena jakości wody dla terenu miasta i gminy Wilamowice za cały rok 2019

W załączniku dwa komunikaty dotyczące pracy ARiMR

Szanowni Państwo,

 

W załączeniu przesyłam informację prasową  ARiMR z prośbą  o  publikację/ zamieszczenie na tablicy ogłoszeń/ zamieszczenie na stronie Urzędu na temat: Komunikat dotyczący pracy ARiMR- Dodatkowa możliwość składania oświadczeń

Strony