12.12.2019
Imieniny: Ady, Aleksandra i Dagmary
 

Jesteś tutaj

Powiadomienie o ryzyku wystąpienia w dniach 12 i 13 grudnia 2019 r. przekroczenia poziomu alarmowego 150 µg/m3 dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu

W dniu 11 grudnia 2019 r. w Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego Gminy Wilamowice odbyła się kolejna sesja Sejmiku Uczniowskiego pt. "Świat polityki".

Przedszkolaki z Przedszkola Niepublicznego - Ochronki w Wilamowicach odpowiedziały na niecodzienne zaproszenie na Mikołajki w Pałacu Prezydenckim od samej Pani Prezydentowej Agaty Kornhauser - Duda.

powiadomienie o wystąpieniu w dniu 11.12.2019 r. przekroczenia poziomu informowania (101 – 150 µg/m3) dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu

     POWIADOMIENIE o ryzyku wystąpieniu przekroczenia poziomu alarmowego 150 µg/m3 dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu

Urząd Statystyczny informuje - aktualne badanie ankietowe "Badanie pogłowia bydła, owiec i drobiu oraz produkcji zwierzęcej" oraz "Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego"

Sto pierwszą rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę można świętować na wiele sposobów, my wybraliśmy udział w VII Ogólnopolskim Dyktandzie Niepodległościowym „Po polsku o historii”. Jest to projekt edukacyjny organizowany przez Fundację  „Zawsze Warto” oraz Stowarzyszenie Polonistów objęty patronatem Kuratora Oświaty w Katowicach.

Komunikat Prezesa Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy

Styczeń

  • 6 stycznia - Koncert Noworoczny Jubileuszowy Akademii Mażoretek „Gracja” - Bielskie Centrum Kultury Bielsko-Biała
  • 11 stycznia - Spotkanie kolędowe członkiń KGW w Kaniówku
  • 17 stycznia - X Spotkanie Zespołów Regionalnych Gminy Wilamowice - Dworek Jedlina Jawiszowice 
  • 24 stycznia - Jubileusze Pożycia Małżeńskiego w Wilamowicach

Strony