07.12.2022
Imieniny: Agaty, Dalii i Sobiesława
...

Jesteś tutaj

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W WILAMOWICACH

Wersja do wydruku

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

W dniach  22 i 23 stycznia w klasach drugich  odbyła się ta wspaniała impreza. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi  wychowawczyniami przygotowały program artystyczny. Nasi  goście obejrzeli  bajkę pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków.
W drugiej części spotkania odbył  się wyjątkowy koncert życzeń - dziadkowie usłyszeli wesołe i poważne wiersze, piosenki, ciepłe życzenia. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali ciepłe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, były to piękne ramki ze zdjęciem wnuczki lub wnuczka oraz dyplomy honorowe dla najlepszej na świecie babci i najlepszego dziadka. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez bajkę, wiersze i piosenki mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom jak bardzo ich kochają. Rodzice drugoklasistów przygotowali dla gości słodki poczęstunek. Występy wnucząt były piękne, a Dziadkowie nie kryli łez wzruszenia... Dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie i za czas, który spędzili wspólnie z nami.

Wychowawcy klas drugich

Projekty unijne

Projekty MKiDzN