07.12.2022
Imieniny: Agaty, Dalii i Sobiesława
...

Jesteś tutaj

Ferie zimowe w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Pisarzowicach

Wersja do wydruku

W dniach od 02.02.2015 - 12.02.2015 w Szkole Podstawowej w Pisarzowicach zostały zorganizowane dla uczniów ferie zimowe pod hasłem „Bezpieczne ferie”. Kierownikiem zimowego wypoczynku była p. Jolanta Gacek. Uczniowie mogli skorzystać z zajęć sportowych pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego p. Joanny Konior, Pauliny Markiel, pana Gabriela Kinio.

Również klasy I-III chętnie uczestniczyły w zajęciach ruchowych pod hasłem: „Wszyscy wkoło bawmy się wesoło”, które prowadziły p. Katarzyna Pacholik, Gabriela Boguniowska, Edyta Tora. Ponadto uczniowie klas I-III uczestniczyli w zajęciach plastycznych organizowanych przez w/w nauczycieli. Dużą atrakcją cieszyły się zajęcia ruchowe z komputerem pod kierunkiem p. Anny Mączki. Uczestnicy zimowego wypoczynku ze Szkoły Podstawowej byli w kinie „Helios” w Bielsku – Białej na projekcji filmu „Miś Paddington ” , „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” oraz „Pingwiny z Madagaskaru”.
W drugim tygodniu ferii zimowych uczniowie skorzystali z wyjazdu na basen do Kęt, gdzie pod okiem instruktorów pływania doskonalili swoje umiejętności pływackie.
Uczniowie w pełni zadowoleni z zimowego wypoczynku wrócili zadowoleni do nauki w szkole.

Opr. Jolanta Gacek

Fotogaleria: http://mgok.wilamowice.pl/tresc/ferie-zimowe-w-szkole-podstawowej-im-jana-paw-ii-w-pisarzowicach

Projekty unijne

Projekty MKiDzN