01.06.2023
Imieniny: Gracji, Jakuba i Konrada
...

Jesteś tutaj

IX Spotkanie KGW z Poseł do Parlamentu Europejskiego Małgorzatą Handzlik

Wersja do wydruku

W ostatnią sobotę kwietnia pogoda była iście wiosenna; deszcz i słońce, a w sali widowiskowej GOK (na terenie kompleksu sportowo - kulturalno - rekreacyjnego ”Drzewiarz”) w Jasienicy, atmosfera była letnia - bardzo gorąca, choć nie zabrakło deszczyku łez wzruszeń. To właśnie tutaj odbyło się IX spotkanie z Poseł do Parlamentu Europejskiego Małgorzatą Handzlik z paniami Kół Gospodyń Wiejskich powiatu bielskiego przy współudziale Wójta Gminy Jasienica i GOK w Jasienicy. Było to zebranie prężnej Kobiety Pani Małgorzaty Handzlik z prężnie działającymi Kobietami Kół Gospodyń Wiejskich.

W spotkaniu tym nie zabrakło delegacji siedmiu Kół Gospodyń Wiejskich z naszej Gminy na czele z Burmistrzem Marianem Trelą. Gości przywitała pani Poseł wraz z Wójtem Gminy Januszem Pierzyną i Kierowniczką GOK Agnieszką Branowską. Spotkanie natomiast prowadziła sama Gospodyni - Poseł Małgorzata Handzlik. Na sali oprócz przedstawicielek KGW obecni byli zacni goście w osobach; Starosta Bielski Andrzej Płonka, Poseł na Sejm RP Małgorzata Pępek, Burmistrz Gminy Wilamowice Marian Trela, przedstawicielki Gminnej Rady Kobiet oraz inne osoby, które to nie sposób wyliczyć. W trakcie spotkania odbyła się część artystyczna, podczas której wystąpił Zespół Regionalny „Bierowanie” oraz Zespół Tańca Nowoczesnego ”No-Name” z Jasienicy. Były również wystąpienia okolicznościowe, na których to dziękowano gorąco Pani Poseł za dziewięć lat owocnej współpracy z Kołami Kół Gospodyń Wiejskich. Były wspomnienia połączone z refleksjami, zadumą no i łzami wzruszeń. Na imprezie nie zabrakło bardzo dobrego poczęstunku przygotowanego przez panie z KGW Jasienica, śpiewów wszystkich zebranych na sali przy akompaniamencie akordeonistki (naszej niezastąpionej Julci ze Starej Wsi), były losy - niespodzianki oraz wyjazd 10 pań na wycieczkę do Sejmu RP.

Pani Poseł do Parlamentu Europejskiego Małgorzacie Handzlik serdeczne podziękowania za wszystkie lata współpracy, składają Członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, Gminy Wilamowice ;

„Głęboko wierzymy, że okazana siła serca i przyjazna dłoń

uszlachetnią pasmo kolejnych sukcesów osobistych i zawodowych,

a największą radość i zadowolenie przyniosą dowody ludzkiej wdzięczności”

 

i …..mówimy; do ZOBACZENIA.

Koła Gospodyń Wiejskich Gminy Wilamowice

Zdjęcia i red.Cecylia Puzoń

 

   

 

 

 

 

 

Projekty unijne

Projekty MKiDzN