28.10.2021
Imieniny: Narcyza, Serafina i Wioletty
...

Jesteś tutaj

Śląskie Lokalnie - małe granty FIO

Wersja do wydruku

Szanowni Państwo, 

w związku z rozpoczęciem nowej edycji konkursu grantowego "Śląskie Lokalnie" prosimy o zapoznanie się z informacjami o projekcie oraz publikację informacji promocyjnych na temat projektu na stronie internetowej urzędu i w strategicznych miejscach gminy.    

 
Informacje o projekcie: 

Instytut Pracy i Edukacji  w Gliwicach wraz z partnerem - Instytutem Rozwoju Rynku Pracy jako operatorzy projektu “Śląskie Lokalnie 2021 - 2023” finansowanego z programu NOWEFIO z Narodowego Instytutu Wolności zapraszają do składania wniosków w programie dotacyjnym. Nabór rozpocznie się 30 lipca 2021 r. i potrwa do 31 sierpnia i odbędzie się za pośrednictwem strony www.fioslaskie.com

 

Celem projektu jest rozwój młodych organizacji i grup nieformalnych z terenu województwa śląskiego, poprzez zorganizowanie konkursu mikrograntowego. Realizatorzy będą mogli starać się o mikrogranty w wysokości od 1000 do 5000 złotych.

 

Więcej informacji o projekcie oraz wszystkie potrzebne do złożenia wniosku dokumenty znajdą Państwo na stronie www.fioslaskie.com

 

Informacje o spotkaniach informacyjnych będą opublikowane na naszej stronie: https://fioslaskie.com/#spotkania oraz na naszym profilu Śląskie Lokalnie - małe granty FIO na portalu Facebook.

 

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę o kontakt:

tel. 579-650-968

mail: kontakt@fioslaskie.com

 

Pliki: